Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

27 października 2022

Kurs Frontend Developer dla każdego zainteresowanego tworzeniem aplikacji i stron WWW

0 2039

Dla wszystkich, którzy chcą zagłębić się w świat serwisów internetowych i aplikacji, powstał kurs Frontend Developer. Dzięki niemu można zdobyć wykształcenie i umiejętności, które umożliwią bezproblemowe tworzenie wizualnej strony aplikacji i serwisów internetowych na wysokim poziomie.

Dla kogo jest kurs Frontend Developer?

Kurs Frontend Developer przygotowany został dla wszystkich, którzy nie mają doświadczenia w programowaniu, jednak pragną zagłębić się w ten zero-jedynkowy świat. Przystąpić do niego mogą wszystkie osoby, które czują chęć zdobycia nowej wiedzy czy też poszerzenia swoich umiejętności. Kurs Frontend Developer skonstruowany jest tak, aby odnalazły się w nim osoby z nikłym doświadczeniem oraz takie, które miały już do czynienia z podstawami programowania. Przed przystąpieniem do kursu Frontend Developer warto jednak spróbować swoich sił w teście predyspozycji. Ten dostępny jest na stronie https://futurecollars.com/kursy/pakiet-frontend-developer/, na której można także znaleźć wszystkie istotne informacje o założeniach nauczania i o cenie całego kursu.

Jaka jest tematyka kursu Frontend Developer?

Kurs Frontend Developer opiera się na kilku podstawowych etapach, które stopniowo prowadzą przez wszystkie istotne elementy nauczania. Po wykupieniu kursu świat programowania stanie otworem przed wszystkimi zainteresowanymi i chętnymi do rozwijania swoich umiejętności oraz możliwości. Na początku kursu każdy uczestnik uczy się podstawowych elementów budowania strony internetowej. Dzięki temu bezproblemowo można opanować wiedzę dotyczącą CSS3 i HTML5. Po pierwszych lekcjach każdy kursant już doskonale wie, jak tworzy się bloki z kodem, menu na stronie, formularze, tagi oraz jak edytuje się ramki.

Tworzenie responsywnych stron internetowych

Kolejnym krokiem jest dalsze zagłębianie się w tworzenie stron internetowych. Po przygotowywaniu podstawowych witryn, przychodzi czas na responsywne witryny WWW. Na tej części kursu Frontend Developer, każdy uczestnik poznaje techniki dotyczące zmiany wyglądu strony internetowej. Dzięki tej wiedzy będzie można dostosować wygląd strony w zależności od szerokości ekranu. W ten sposób tworzy się stronę wyglądającą estetycznie oraz dobrze funkcjonującą na monitorach komputerowych, laptopach, tabletach czy na smartfonach.

Poznanie narzędzi deweloperskich

Po poznaniu istotnych informacji dotyczących tworzenia stron, wszyscy uczestnicy kursu zostają zaznajomieni z narzędziami deweloperskimi. To niezwykle istotny moment, który przydaje się do pracy w przyszłym zawodzie. Zajęcia dotyczące narzędzi deweloperskich umożliwiają dogłębne poznanie każdego potrzebnego elementu do pracy z kodem. Dzięki nim można nauczyć się, jak szybko wykrywać błędy, jak je poprawiać oraz co warto zrobić, aby strona internetowa była wydajniejsza.

Nauka interaktywności i dynamiki strony

Następnie kursanci poznają tajniki interaktywności stron oraz aplikacji. Dowiadują się, jak używać języka JavaScript oraz UI framework'u React. Dzięki temu wdrażani są w środowisko developerskie na różnym etapie. Nauka interaktywności pozwala w późniejszym czasie na przygotowywanie zmiennych elementów na stronie, pętli czy też funkcji. Dodatkowo kurs Frontend Developer uczy, jak używać efektywnie poznanych interaktywnych elementów, aby tworzyć niezwykle estetyczne i funkcjonalne witryny.

Co po kursie Frontend Developer?

Po poznaniu wszystkich istotnych zasad i elementów pracy z kodem, wszyscy kursanci budują swoje portfolio. To nie dodatek, a istotny element całego kursu Frontend Developer. Podczas szkolenia wykonuje się ponad 40 praktycznych zadań oraz projektów, które następnie można dodać do portfolio. Dzięki temu tworzy się profesjonalną dokumentację popartą projektami wysokiej jakości. W praktyce oznacza to, że kursanci po ukończeniu szkolenia mają wysoką szansę na otrzymanie pracy w zawodzie, na stanowisku Junior Frontend Developer.

Przypisy