Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

21 stycznia 2021

Pierwsza w Polsce Audiokonferencja Lekkomówni

0 2301

Pierwsza w Polsce konferencja do słuchania poświęcona tematowi wystąpień publicznych odbędzie się w dniach 5-8 lutego. Kierowana jest do osób, które chciałyby rozwinąć swoją wiedzę i poszerzyć umiejętności w zakresie przemawiania.

Dlaczego audiokonferencja?

Na temat roku 2020 już chyba wszystko zostało napisane. Ale skoro już nasza rzeczywistość się zmieniła, organizatorzy audiokonferencji postanowili ją dogonić. Do podjęcia decyzji o organizacji tego wydarzenia skłoniło ich kilka rzeczy. Po pierwsze rosnąca popularność podcastów. Po drugie przeniesienie większości wydarzeń, wystąpień i prezentacji online. Po trzecie ich pasje oscylujące wokół przemawiania, pracy głosem i podcastów. Zapragnęli czegoś więcej niż streamowanej konferencji w tradycyjnym formacie, dlatego podjęli decyzję o tym, żeby zaprosić odbiorców na spotkanie z prelegentami w tej innowacyjnej formie.

POLECAMY

Audiokonferencja zapewnia uczestnikom wygodę odbioru. To oni decydują, kiedy i gdzie będą słuchać wystąpień prelegentów – w trakcie pracy, treningu, sprzątania, jazdy autem. Nie trzeba polerować butów i prasować koszuli. Nie trzeba pod plan konferencji ustawiać sobie całego dnia. Słuchacz wybiera dogodny moment, a cenna wiedza czeka na wyciągnięcie ręki.

Kto i o czym?

Na konferencji wystąpią prelegenci, którzy od lat w praktyce zajmują się wystąpieniami publicznymi w różnych odsłonach - ludzie mediów, podcasterzy, nauczyciele i trenerzy biznesowi:

 • Anna Geryn - szefowa Akademickiego Radia LUZ, ponad 12 tysięcy godzin na antenie radiowej,
 • Wojciech Mendyka - założyciel Meaning Makers, międzynarodowy konsultant, wykładowca MBA,
 • Dawid Straszak - psycholog biznesu i specjalista od charyzmy,
 • Krzysztof Jakubowski - dziennikarz radiowy, prowadzi podcast Sztuka gadania (Podcaster Roku 2019)
 • Anna Kędzierska, ekspertka wystąpień publicznych i Maciek Cichocki, storyteller - prowadzą podcast opowiedz.to
 • Michał Kasprzyk - storyteller, podcaster, trener wystąpień publicznych
 • Teo Dumski - reżyser, aktor, pedagog, założyciel Cloud Theater
 • Barbara Krysztofczyk - ekspertka ds. wizerunku
 • Patrycja Obara - trenerka wystąpień publicznych, artystka, założycielka Wrocławskiej Szkoły Śpiewu
 • Paulina Mazur - specjalistka w zakresie employer brandingu

Prelegenci w swoich wystąpieniach poruszą tematy związane z przemawianiem do publiczności, której nie widać, opowiadaniem porywających historii, unikaniem błędów i pułapek w przemówieniach, a także skutecznym komunikowaniem.

Audiokonferencja to również szansa na kontakt z prelegentami. Osoby zarejestrowane na konferencję będą mogły zadawać im pytania pod dedykowanym postem na ich profilach LinkedIn przez trzy dni. W ostatnim dniu konferencji prelegenci będą na te pytania odpowiadać.

Gdzie i kiedy?

 1. Rejestrować się można do 4 lutego na stronie lekkomowni.pl.
 2. Kilka dni przed konferencją uczestnicy otrzymają link do podcastu, w którym pojawią się przemówienia. Można go zasubskrybować w wybranej aplikacji do podcastów. Będzie też opcja odsłuchania na stronie Audiokonferencji.
 3. Przemówienia pojawią się 5 lutego.
 4. 5 lutego prelegenci dodadzą również na LinkedIn posty, pod którymi uczestnicy będą mogli im zadawać pytania.
 5. 8 lutego prelegenci odpowiedzą na pytania na LinkedIn.
 6. Od 9 lutego słuchacze podcastu będą mogli kontynuować naukę umiejętności prezentacyjnych z 30-dniowym wyzwaniem Lekkomównych.

Dlaczego warto?

100% merytoryki, ZERO sprzedaży! Na Audiokonferencji Lekkomówni wystąpią osoby mające ogromne doświadczenie w przemawianiu. Podzielą się wiedzą gromadzoną i testowaną w praktyce przez lata. Treść wystąpień będzie w 100% merytoryczna. Dodatkowe korzyści:

 • Zero niewygodnych foteli
 • Zero paskudnych przeładowanych slajdów
 • Zero kawy “uszczelkówki”
 • Zero problemów z zaparkowaniem samochodu
 • Zero niespodzianek w agendzie i wystąpień trzy razy dłuższych niż planowane

 

Darmowa rejestracja: lekkomowni.pl
FB: facebook.com/lekkomowni

Przypisy