Pierwsza w Polsce konferencja do słuchania poświęcona tematowi wystąpień publicznych odbędzie się w dniach 5-8 lutego. Kierowana jest do osób, które chciałyby rozwinąć swoją wiedzę i poszerzyć umiejętności w zakresie przemawiania.
Dlaczego audiokonferencja?
Na temat roku 2020 już chyba wszystko zostało napisane. Ale skoro już nasza rzeczywistość się zmieniła, organizatorzy audiokonferencji postanowili ją dogonić. Do podjęcia decyzji o organizacji tego wydarzenia skłoniło ich kilka rzeczy. Po pierwsze rosnąca popularność podcastów. Po drugie przeniesienie większości wydarzeń, wystąpień i prezentacji online. Po trzecie ich pasje oscylujące wokół przemawiania, pracy głosem i podcastów. Zapragnęli czegoś więcej niż streamowanej konferencji w tradycyjnym formacie, dlatego podjęli decyzję o tym, żeby zaprosić odbiorców na spotkanie z prelegentami w tej innowacyjnej formie.
POLECAMY
Audiokonferencja zapewnia uczestnikom wygodę odbioru. To oni decydują, kiedy i gdzie będą słuchać wystąpień prelegentów – w trakcie pracy, treningu, sprzątania, jazdy autem. Nie trzeba polerować butów i prasować koszuli. Nie trzeba pod plan konferencji ustawiać sobie całego dnia. Słuchacz wybiera dogodny moment, a cenna wiedza czeka na wyciągnięcie ręki.
Kto i o czym?
Na konferencji wystąpią prelegenci, którzy od lat w praktyce zajmują się wystąpieniami publicznymi w różnych odsłonach - ludzie mediów, podcasterzy, nauczyciele i trenerzy biznesowi:
- Anna Geryn - szefowa Akademickiego Radia LUZ, ponad 12 tysięcy godzin na antenie radiowej,
- Wojciech Mendyka - założyciel Meaning Makers, międzynarodowy konsultant, wykładowca MBA,
- Dawid Straszak - psycholog biznesu i specjalista od charyzmy,
- Krzysztof Jakubowski - dziennikarz radiowy, prowadzi podcast Sztuka gadania (Podcaster Roku 2019)
- Anna Kędzierska, ekspertka wystąpień publicznych i Maciek Cichocki, storyteller - prowadzą podcast opowiedz.to
- Michał Kasprzyk - storyteller, podcaster, trener wystąpień publicznych
- Teo Dumski - reżyser, aktor, pedagog, założyciel Cloud Theater
- Barbara Krysztofczyk - ekspertka ds. wizerunku
- Patrycja Obara - trenerka wystąpień publicznych, artystka, założycielka Wrocławskiej Szkoły Śpiewu
- Paulina Mazur - specjalistka w zakresie employer brandingu
Prelegenci w swoich wystąpieniach poruszą tematy związane z przemawianiem do publiczności, której nie widać, opowiadaniem porywających historii, unikaniem błędów i pułapek w przemówieniach, a także skutecznym komunikowaniem.
Audiokonferencja to również szansa na kontakt z prelegentami. Osoby zarejestrowane na konferencję będą mogły zadawać im pytania pod dedykowanym postem na ich profilach LinkedIn przez trzy dni. W ostatnim dniu konferencji prelegenci będą na te pytania odpowiadać.
Gdzie i kiedy?
- Rejestrować się można do 4 lutego na stronie lekkomowni.pl.
- Kilka dni przed konferencją uczestnicy otrzymają link do podcastu, w którym pojawią się przemówienia. Można go zasubskrybować w wybranej aplikacji do podcastów. Będzie też opcja odsłuchania na stronie Audiokonferencji.
- Przemówienia pojawią się 5 lutego.
- 5 lutego prelegenci dodadzą również na LinkedIn posty, pod którymi uczestnicy będą mogli im zadawać pytania.
- 8 lutego prelegenci odpowiedzą na pytania na LinkedIn.
- Od 9 lutego słuchacze podcastu będą mogli kontynuować naukę umiejętności prezentacyjnych z 30-dniowym wyzwaniem Lekkomównych.
Dlaczego warto?
100% merytoryki, ZERO sprzedaży! Na Audiokonferencji Lekkomówni wystąpią osoby mające ogromne doświadczenie w przemawianiu. Podzielą się wiedzą gromadzoną i testowaną w praktyce przez lata. Treść wystąpień będzie w 100% merytoryczna. Dodatkowe korzyści:
- Zero niewygodnych foteli
- Zero paskudnych przeładowanych slajdów
- Zero kawy “uszczelkówki”
- Zero problemów z zaparkowaniem samochodu
- Zero niespodzianek w agendzie i wystąpień trzy razy dłuższych niż planowane
Darmowa rejestracja: lekkomowni.pl
FB: facebook.com/lekkomowni